HOPELESS BOY part 3.

26. listopadu 2007 v 23:38 | awwww |  => STORIES <=
ouu... trvalo mě to mega dlouho než jsem se dokopala k tomu sem něco napsat..ae tak nakonec to tu máte.. jakože zatím vůbec netuším, kolik to bude mět kapitol..možná 3, možná 6, fakt nwm xD ... tak nechte koment... joo a ve škole píšem slohovku..máme napsat nákou povídku... sice nebude frerardovská..ae tak snád nebude vadit, když sem dám malou jednorázovku..ae to asi až ve čtvrtek nebo pátek..záleží kdy ju dopíšu... joo a taky mám nápad na nového frerarda xD a ten nebude nák depresivní... ae o tom potom... xD TAK ZATÍM ČTĚTE A PIŠTE KOMENTY!!

Tak a jsme tu. Nikdy jsem kostely v lásce moc neměl, po dnešní události se jim asi budu vyhýbat. Byla tu už spousta lidí, z nichž jsem neznal ani polovinu, šinula se ponurým krokem dovnitř kostela. Sotva jsem se dostal dovnitř, zahlédl jsem babiččinu rakev. Zůstal jsem tam stát a jen jsem hleděl. Pořád mě to nedocházelo, že je pryč. Nadobro pryč. Přišlo mě to, jako by jela někam ke známým nebo do lázní. S tím, že se vrátí.
Dav mě tlačil dopředu a já jsem se blížil k její rakvi. Byla otevřená. Máma tam už stála, brečela a v nejbližší době nehodlala přestat. Podíval jsem se do rakve, babička vypadala, jako by jen spala. Taky že spí, navždy. Pak přišel farář a my jsme se posadili. Nevnímal jsem co říkal..jen jsem vzpomínal a brečel. Mám výčitky z toho, že jsem jí málo říkal, že ji mám rád. Teď už je pozdě to napravit. Farář skončil svou řeč a sbor začal zpívat srdceryvné písně.
Nevím proč, ale Mikey najednou vyletěl a začal křičet, ať přestanou, že to nevydrží a.. najednou zavrávoral a upadl. Pak jsem jen slyšel matčin křik a něco o záchrance. Všechno se seběhlo tak rychle a najednou jsem seděl u nemocničního lůžka a držel Mikeyho za ruku, zatímco on byl stále v bezvědomí. Pak se mě zhoupla hlava a já usnul.
Zase ten les, stává se to stereotypem. Chodil jsem pořád dokola a volal Frankovo jméno. Nic. Žádná odezva. Zrovna dnes, když potřebuju jeho přítomnost. Sedl jsem si ke stromu a přemýšlel. Teď jen a jen o Frankovi. Aspoň na chvíli nemyslím na problémy, které mám v realitě. Přemýšlel jsem, jestli Frank opravdu existuje. Jestli má nějakou holku, nebo jestli je třeba na kluky. V tom mě z přemýšlení vytrhl stisk ruky a já otevřel oči.
"Mikey!" konečně se probral. Vypadal zmateně, rozhlížel se po pokoji a prohlížel si mě, nic ale neříkal. "Mikey, počkej, já skočím pro doktora, vydrž bráško!", byl zmatený ještě víc. Když jsem přivedl doktora, začal si Mikeyho prohlížet a pak se ho ptal na otázky. "Jak se jmenujete?" odpovědí mu však bylo jen ticho a pípání přístrojů. "Tak mě aspoň pozdravte?" ticho. Doktor mu posvítil na zorničky a smutně se na mě zadíval.
"Budeme muset udělat nějaká vyšetření. Je dost možné, že váš bratr není psychicky v pořádku. Zatím je předčasné dělat nějaké závěry, poškození může být dočasné, způsobeno traumatem, nebo může být trvalé. Anebo nemá s psychikou nic společného. Bylo by vhodné, kdyby jste kontaktoval vaši matku, potřebuji se s ní ještě o něčem poradit." Eh? Cože? Mikey je možná menťák? Sesypal jsem se do křesla a díval se na Mikeyho. Ten jeho nechápavý výraz. Oh, bože, za co nás trestáš. Proč zrovna Mikey? "Jste v pořádku?" zmohl jsem se jen na kývnutí hlavy. Doktor odešel a já tu zůstal sám. Mikey tu sice fyzicky je. Psychicky ale asi těžko.
Chtěl jsem si k němu přisednout a objímat ho a říkat mu jak ho mám rád. Nemohl jsem. Nemohl. Nedokázal jsem to. Do dveří vrazila máma, oči ubrečené, už asi mluvila s doktorem. Podívala se na mě a objala, pak přisedla k Mikeymu. "Broučku, co mě to děláš? To nestačí, že odešla babička? Mikey, já vím, že ti nic není, že se ti jenom nechce mluvit. No táák, řekni aspoň něco? Řekni na co máš chuť?" máma vzlykala a já si utíral slzy do rukávu. S Mikeym to ale vůbec nepohlo. Jen se díval po místnosti a těkal očima z mámy na mě a zpátky.
"No tak sakra brácha! Netrap nás a něco už doprdele řekni!" vyjel jsem na něj, ten však mému křiku věnoval stejnou pozornost jako pípání těch přístrojů. Nulovou. "Pane Wayi, nachystala jsem pro vás v jednom pokoji postel, jste tu od doby co vašeho bratra přivezli, měl by jste si odpočinout." Řekla mě sestra a máma přikyvovala.
Už předem mě bylo jasný, že se můj sen bude odehrávat v lese. Většině lidí, když má problémy, tak se sny nezdají a spí neklidně. Já to mám naopak. Teda aspoň s těmi sny.
Ajo, už jsem tu zas xD a vidím Franka, sedí u toho samýho stromu co já minule. Asi spal. Jak může ve snu spát? Přišel jsem k němu a chtěl s ním zatřást. Místo toho jsem si sedl naproti něj a pozoroval ho. Nevím proč, ale když jsem se na něj díval, byl jsem klidný jak želva. Pozoroval jsem ho asi moc detailně, protože se probudil a setkali jsme se očima. Měl je zarudlé od pláče. Nic jsme nemuseli říkat. Jen jsme se objali. No, jen. Pro mě to nebylo pouhé jen. Bylo to to, co jsem v tuhle chvíli potřeboval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 www.musicmixes.blog.cz www.musicmixes.blog.cz | Web | 26. listopadu 2007 v 23:39 | Reagovat

Mooooc prosím, hlasuj v týhle hitparádě.... http://musicmixes.blog.cz/0711/hit-parade-number-iii#komentar

2 majenka majenka | 28. listopadu 2007 v 17:16 | Reagovat

Moc zajimavy jsem zvedava co se z toho vyklube ;)

3 kurva.princezna kurva.princezna | 28. listopadu 2007 v 23:00 | Reagovat

wow je to perfektnee:)

4 Bloody Kisses Bloody Kisses | 29. listopadu 2007 v 15:59 | Reagovat

kráása, len tam je zatiaľ málo s Feem :( dej je zaujímavý :-*

Musicmixes: Ja na tomto blogu NESTRPÍM reklamu na všelijaké kraviny. Tieto komentáre začnem mazať, vytáčajú ma do nepríčetna.

5 awwww awwww | 29. listopadu 2007 v 19:44 | Reagovat

bloody kisses: drahá upe s tebou souhlasím... taky mě tyhle reklamy vytáčí... aspon si to mohla přečíst a napsat normal koment..to bych pak líp strpěla xD mno s feem... eště příští díl s ním moc nebude.... asi teda... a pak bude "zvrat" xD

& thnks fr cmmnts xD

6 Bloody Kisses Bloody Kisses | 30. listopadu 2007 v 15:04 | Reagovat

tak teda okay, new koment, s normal textom.

Keď to začalo pípať, už som  za zľakla že je po ňom. Zlato, si ma riadne nastrašila. Psychická porucha, trauma či šok? Ja som to čítala ! Žeby padol do kómy? Keď ten diel s Feem nebude? Alebo žeby si vymenili číselká? Alebo ako to bude? Píšeš perfektne, newm čo by sa dalo kritizovať, ja chcem pokračovanie.

KEDY BUDE POKRAČOVANIÉÉÉ????????

7 Nellinka Nellinka | 30. listopadu 2007 v 20:20 | Reagovat

genialne...len tam skus viac zamotat frankieho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama