Prosinec 2007

HOPELESS BOY part 4. x)

29. prosince 2007 v 23:02 | awwww |  => STORIES <=
hmmm po měsíci pokráčko xD proč ne...dneska mám psací náladu... takže mám v záloze ještě další 2díly... a dneska v noci asi ještě něco připíšu... teď jenom otázka, kdy to opíšu do komplu... a záleží to taky na vás, kolik komentářů a s jakým ohlasem(upřímným!!) tu bude...jooo a za to pokračování poděkujte hlavně bloody, ptže nebejt jí, tak se k tomu asi neodhodlám... zjistila sem totiž, že se furt jenom plácám ve stejné vodě xD ae teď už se to začne rozjíždět... tak čtětě a pište comments!

Nasrať...

18. prosince 2007 v 22:26 | Bloody Kisses |  => ABOUT BLOG <=
No, po dlhom čase sa znova ozývam JA :D bloody kisses :-D. Dnes, či vlastne včera som stiahla nový systém do kompu, celé sa mi to DOJEBALO. :-( veľa vecí (nastavení, dokonca všetky!) musela som si stiahnuť icq. tu je kontakt na mňa: 464-327-759. Ja som taký debil, že si ani vlastné heslo newm zapamätať..... jn. čo už :-D pekne ma nasralo to, že som mala odzaru všetky nastavenia vymazané. jn, čo už. Je dosť možné, že sa zo sveta FF stiahnem, bo ma to nebaví písať, ale ani čítať (až na niektoré psycho poviedky) takže odomňa asi moc nečakajte. sewa!

I´M SORRY

13. prosince 2007 v 8:41 | awwww |  => ABOUT BLOG <=
hojte lidi... mega sorráč, že sem ted nic dlůho nepřidávám.... ae ted to pstě nák nedávám... škola, kluci, ted nám otec blokl komp a tenhle článek píšu ve škole... navíc... po půl roce si procházím takovým zamilovaným obdobím.... ae je to asi jednostranné.... =( nwm, jak bych ted mohla popisovat G.ho bo Feeho, když myslím na nekoho jiného... ae tak snád to přejde =) ... moc lidí sem stejně nechodí, ae tak s tím mmntálně nic neudělám.... tak se mějte.... joo a kdybyste nekdo chtěli, tak si mě možete přidat na ajsko... ae nwm kdy si pokecáme...ae jak znám otca, ten zákaz mu nevydrží ani týden.... joo ted to ajsko xD 326-265-822 . ČAWWW =)