HOPELESS BOY part 4. x)

29. prosince 2007 v 23:02 | awwww |  => STORIES <=
hmmm po měsíci pokráčko xD proč ne...dneska mám psací náladu... takže mám v záloze ještě další 2díly... a dneska v noci asi ještě něco připíšu... teď jenom otázka, kdy to opíšu do komplu... a záleží to taky na vás, kolik komentářů a s jakým ohlasem(upřímným!!) tu bude...jooo a za to pokračování poděkujte hlavně bloody, ptže nebejt jí, tak se k tomu asi neodhodlám... zjistila sem totiž, že se furt jenom plácám ve stejné vodě xD ae teď už se to začne rozjíždět... tak čtětě a pište comments!

Už je to skoro měsíc. Měsíc, co je Mikey v psychiatrické léčebně. Měsíc, co znám Frankieho, teda aspoň imaginárně. Nejhorší měsíc pro mou psychiku. Mám deprese. Teda aspoň to všichni tvrdí. I Mikeyho doktoři. Já si moc v depresích nepřipadám, prostě nemám přes den na nic a na nikoho náladu. Koho by to taky bavilo? Ráno se probudím (tudíž musím opustit Franka v říši snů), osprchuju se, čumím na telku, aniž bych vnímal co zrovna běží, poobědvám, pak s máti jedu za Mikeym. U toho se taky za celý měsíc nic nezměnilo. Už jsem si zvykl na to, že jsem jedináček, co jinýho mě taky zbývá? Kdybych řešil Mikeyho stav, brzo by si mě tam taky nechali. U Mikeyho jsme hodinu. Máma brečí a já zarytě koukám z okna. Doma nevečeřím, jdu rovnou k sobě a hned spát. Teď se mě asi slušně vysmíváte, že chodím spát v 7 p.m., co? kdyby jste si procházeli tím co já, možná byste spali i přes den.
Jo, asi jsem se zamiloval. A konečně je to oboustranné. Má to jen malinkatý háček. Známe se jen ze snu. Už milionkrát jsem se ho chtěl zeptat kde bydlí, nebo ať mě dá jeho číslo na mobil nebo ICQ. Něco mi v tom brání, buď na to v tom snu zapomenu, nebo to prostě nedokážu vyslovit. A Frank taky ne. Už si ale celkem zvykám, hlavně, že jsme spolu. Vždycky když jsem s ním, tak jsme absolutně šťastný. Zatím jsme se jen líbali a mazlili..Ok, Frank umí výtečně orál a já se už taky zlepšuju, ale k sexu ještě nedošlo.. prej si naše poprvé necháme až na dobu, kdy budem já i Frank bez problémů. Prý má něco ve škole. Já ale ve skrytu duše doufám, že naše milování nebude už jen ve snu. Že bude doopravdové.
"Gerarde, oběd!!" už zase? Při pomyšlení na jídlo je mě Šoufl (Šimon David Williamson- I.Welsh: Porno xD), každopádně tam musím jít a aspoň něco sníst, už tak jsem shodil 7kg. "Čau mami.. co máme?" "Ahoooj!! Máme Mikeyho nejoblíbenější jídlo!" usmála se máma. "Eh? My máme sandwiche?? Na oběd?" "Áááá zapomněla jsem.. dobře, 2. nejoblíbenější jídlo.." " Takže zase špagety…" znuděně jsem si sedl za stůl a máme se už chystala dát mě pořádnou porci těch napůl rozvařených těstovin. "Tolik nee! Nějak nemám hlad.." "Gee, zlato, musíš jíst! Vždyť na tobě všechno visí, seš strašně hubený." "Ale mami.. konečně se mě podařilo zbavit se těch pár kil a ty mě zas musíš zkazit radost!"
"Hm… Okay, ale aby ses potom nemusel léčit s anorexií.. Víš.. vím, že si teď procházíš těžkým obdobím a neuškodilo by ti dočasně změnit bydliště.. Prostě zapomnět na to, co se děje tady.. A odjet do New Yorku.. všimla jsem si, že pěkně kreslíš.. a tak jsme ti pár obrázků vzala a poslala na univerzitu, strašně se jim to líbilo, prej máš talent… A kdybychom prý neměli peníze, dali by ti klidně i stipendium, prostě tě tam chtějí… Ale všechno záleží jen na tobě.. už jsem ti tam vyhlídla pár bytů, stačí si jen vybrat. Je to jen na tobě, promysli si to, prosím. Je to dobrá zkušenost a ty ten talent určitě máš!" wooowww… teď mě totálně zaskočila.. chtěl jsem sice na univerzitu, ale ani v tom nejlepším snu (bez Franka- s Frankem není čas přemýšlet o škole) by mě nenapadlo, že moje máti převezme iniciativu a šlohne mé kresby?? "Páni! Mno… nemám slov.." po měsíci jsem se (přes den) upřímně zasmál: "a kdybych tam měl nastoupit?" " No, bylo by dobrý, kdybys stihl začátek semestru.. ten je příští pondělí.." ZA TÝDEN?? I když.. vlastně proč ne?
"Okay mami… můžu tam zavolat a říct jim, že to beru??" přiskočil jsem k ní a začal ji objímat. "Ale, co ty tu budeš vlastně dělat…sama?? Já tě tady přece nemůžu nechat samotnou!!" sakra, co teď? Proč něco nemůže proběhnout bez problémů? "O mě se neboj… vždyť je to jedno, jestli tu budu sama, nebo s tebou, ty jsi stejně jen zavřený u sebe v pokoji… Doufám ale, že budeš jezdit domů aspoň na víkendy??!" "Jasně!! Když nebudou pokaždý špagety.." teď jsme se prostě museli zasmát… "Dobře, ale teď jez!" snažila se o výhružný tón, ale jaxi jí to nešlo….
Po obědě jsem šel zavolat na tu univerzitu. Podle hlasu soudím, že se tam na mě asi fakt těší.. I když, já se asi taky těším. Ne asi, ale určitě. Už se těším, až to řeknu Frankiemu. Přece jenom je výhoda, když se vidíme ve snech, aspoň můj odjezd do NY nebude znamenat loučení nás dvou. No nic, čas jít spát x) .
Zavřel jsem oči a…… chytl jsem dloooouuhatáánskýho francouzáka. "Ahoj Gee!" začal se na mě culit… Ksakru, jsem z něj hotový po jednom polibku.. Odpověděl jsem mu: "Čau šmoulo!" a vyplázl jazyk. Frank to samozřejmě zase nepochopil a tak jsem měl svůj jazyk opět v jeho puse. Tohle je taky způsob, jak pochopit provokativně vyplazený jazyk. A celkem příjemnej způsob. Hoooodně příjemnej. Po chvíli jsme ho ale musel od sebe oddělit a říct mu tu radostnou zprávu.
"Promiň lásko, ale musím ti říct báječnou novinku… Nevím, jestli jsem ti to říkal, ale baví mě kreslit a… mamka mě domluvila místo na newyorkské univerzitě a já ho vzal. Víš, je to úplně skvělá příležitost něco novýho se naučit a něco si dokázat… Vím, že náš vztah to neovlivní, ale já jsme ti to musel říct." Co je? Proč na mě Frank tak zíral, jak kdybych mu právě řekl, že sem zastřelil lišku? "G-Gee, to není pravda, že ne? Že nepujdeš na žádnou univerzitu a už vůbec ne do New Yorku?" vyděšeně se na mě díval a já nevěřil svým vlastním uším. Proč nechce, abych byl šťastný?
"Proč bych ti měl lhát? Já sem myslel, že budeš rád i za mě, že konečně začnu něco dělat se svým životem…" "Ale jo, já sem rád, já jenom, že se bojím… bojím se… že si za mě najdeš náhradu.. přece jenom New York je velký.. Co když na mě zapomeneš? Nemůžeš na nějakou jinou univerzitu?" "Ale baby, vždyť to je nejlepší univerzita, nemůžu jim teď říct, že půjdu na nějakou druhořadou univerzitu kdoví kde. Oni o mě maj fakt zájem. A bojíš se zbytečně. Koho bych si tam asi tak měl najít? Vždyť ty seš to nejlepší, co mě potkalo, zachránil si mě od depresí. Kdybys býval tady kde já a museli bychom se loučit, tak bych nikam nejel, ale takhle, vždyť budeš ve snu pořád se mnou! Franku, já tě miluju… Věř mi.."
"Já tě taky miluju… A věřil bych ti, ale já New York znám.. Nejsem nadšený, že tam chceš jít. Ale pokud je to tvůj sen, tak ti nebudu bránit. V tom případě se ale tvým snem stane New York a už to nebudu já." "P-proč mě to říkáš, Fee? Ty mě chceš nechat kvůli tomu, že chci jet do NY? A jakto, že New York znáš?" tohle mě dostalo. Přece mě nemůže opustit! Ne kvůli takové hlouposti. Bože, proč je tak umíněný? "Gerarde, já nevím. Nechci tě opustit. Ale buď to udělám já teď, nebo potom ty."
Néé! To ne! Tohle jsem nechtěl… ale copak můžu couvnout a zavolat na univerzitu, že jsem si to rozmyslel? I když to není pravda, protože já tam chci! Ale opustit Franka… Vždyť to nejde.. On je ten, koho jsem hledal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloody Kisses Bloody Kisses | 31. prosince 2007 v 12:35 | Reagovat

ty kks. Vraždíš ma, vieš o tom? Jedno či druhé. Ty si tam ten problém chela nasáčkovať nasilu? alebo to má význam do budúcnosti.... je to skvelé  len tá jedna vec tam s tým problémom tam je trocha namasakrovaná nasilu. Trocha zamaskovať by neuškodilo, ale som presvedčená, že to bude mať význam do budúcna. Dej je skvelý. Mne sa páči.

A p.s.: znova píšem.

P.s.2: Ty kks to som ťa presvedčila? Som rada že sa mi to podarilo, bo stratiť takýto obrovský talent by bola strašná škoda. Nechcem ťa príliš chváliť, nieje to dokonalé. Ale nič nemôže byť dokonalé a tak to teda je. Je to takmer dokonalé. Jedna, či dve chybičky sa nájdu všade. Mne sa to páči.

A ozaj, používaj pls perexy, takto to je trocha blbá forma.

Vraždíš ma, ale v tom dobrom zmysle. Len tak ďalej!!!

2 Bloody Kisses Bloody Kisses | 31. prosince 2007 v 12:37 | Reagovat

ae vždy to tak odsekávaš, ty sviňucha, v strede prúdu myšlienok ;-(

3 awwww awwww | 31. prosince 2007 v 20:24 | Reagovat

ae já sme to tam musela nasáčkovat.... ptže to není ten důvod, proč Fee nece G.ho v NY... toe Frank´s výmluva... xD okay... budu používat perexy... xD a jj já vím, že to není dokonalý xD a to ani zdaleka xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama