HOPELESS BOY part 5.

1. ledna 2008 v 0:12 | awwww |  => STORIES <=
tak hele, připsala sem vám k tomuhle článku celkem dlůhý odstavec... přála sem vám do Novýho roku a sepsala co si přeju já.... jenže blog.cz mě to nezobrazil... takže bez odstavce xD

"Franku…dobře.. Já.. já tam teda nepojedu. Víš, záleží mě na tobě.. nechci tě ztratit. A utři si ty slzy!" povzbudivě jsem se usmál. "Já tebe taky ne, seš zlato. Děkuju ti." Sakra. Jsem ale lhář. Ale to prostě nejde, chci univerzitu i Franka. Navíc, jak by se Frank mohl dozvědět, že jsem mu lhal a do NY pojedu? Prostě si dám pozor na jazyk.

O týden později (Pondělí)
Oh bože.. Nestíhám, totálně nestíhám. Zase jsme se s Frankem "zakecali", s ním to ani nejde jinak. O univerzitě jsme spolu už od té doby nemluvili a až do smrti mluvit nebudem. Okay, přeháním, až získám diplom a vrátím se zpátky do New Jersey, tak mu to řeknu. To už se přece nebude mět proč bát. Přestěhoval jsem se teprv včera, vybral jsem si jeden z těch bytů co máma vyhlídla. Je to tu pěkné, jenže jsem si ještě nestihl vybalit věci a tak tu pobíhám a hledám ňákou kravatu! "Kurvááááá!!" tohle už je po třetí! Kdo tam tu nohu stolu tak blbě nastrčil! Ježíši, sem to vůl, vždytˇjsem si tu kravatu dával do kuchyně ke kráječi, abych ji ráno nehledal. Yeah! Fájne, je tu. A kde sou doprdele klíčky od auta?? "Ááááuuu! Já se na to vyseru! Ten STŮL nedožije rána!!" začal jsme do něj zuřivě kopat zdravou nohou. "Okay, okay! Klid Gerarde. Je to jen stupidní stůl, který se mě snaží vyprovokovat, ale to se mu nepovede…" musel jsem si ještě jednou kopnout, k mojí smůle jsem ale použil tu 4x napadenou nohu a tenhle úder nebyl zrovna slabý. "Piča.." už jsem jen tiše zakvílel a sunul se k zemi. Chtěl jsem si sdělat botu a trochu omrknout ten bolavý palec, ten hajzl si ale za tu chvílu natekl a já sem zůstal uvězněn ve vlastní botě. Pokusil jsem se tedy aspoň vstát. To se povedlo, ale na tu nohu jsem stejně nemohl našlápnout, takže jsem kulhal po celým baráku a hledal klíče.

Sakra! Už jsem měl být ve škole, za 5minut začíná hodina. "Ssss aauu.." takže tohle nerozchodím. Popadl jsem telefon a zavolal na univerzitu, že dnes nepřijdu. Když to vzali, tak jsem akorát slyšel, jak ředitel péruje jakéhosi Iera, že bonzovat se nemá. No snad nebude ten práskač se mnou ve třídě. Jinak moji omluvu s bolavou nohou celkem vzal v poho, takže si to možu pomalu štrádovat do nemocnice, přece nebudu mět celý den jednu botu a nohu jak kdybych ju měl v sádře.

Večer
Eh, mega šupec. Ten palec mám naštípnutý, takže mám dlahu a musím chodit o berlích. Už vidím ten výsměch, co zítra schytám ve škole. Heh a sem zvědavý, jestli tu dlahu budu mít i ve snu. Frank se mě sice smát nebude (no možná trochu), ale bude to prostě zvláštní ve snu mět takové břemeno. A neměl bych radši spát s berlama? Při nejhorším mě bude Frank podpírat (takže toho zase zneužije). Do půl hodiny sem byl tuhý (pozn.: to jakože spal xD) i bez berlí. Ale co to? Proč jsem ještě nepotkal Franka? Vždycky tu už je… Beztak se zas schovává…

Minule- v tak nádherné romantické chvilce, ve které se schylovalo k polibku, jsem zavřel oči a našpulil rty- ten malý parchant se mě ale schoval za strom. Když se dlouho nic nedělo, otevřel jsem oči a zjistil, že je v tahu. A nakonec, až jsem ho našel, tak se mě ještě vysmál a začal mě napodobovat. Tak jsem dělal uraženýho a když mě Frank políbil, tak jsem ze začátku nespolupracoval, ale jak víte (but as you know), na něj prostě nemůžete být naštvaní ani kdyby…. ani kdybyyy…. no prostě nikdy!

Tak jsem Franka vzal útokem, povalil ho na zem a začal drsně líbat. No a to by zase nebyl Frank, kdyby to zas neposral. Když jsem se dostal do té správně nadržené nálady a rukama mu začal přejíždět po hrudi přes břicho až k podbřišku, tak se začal kuckat a celý se mrvil a když jsem ho pustil, co zas dělá, tak řekl, že to strááášně lechtá. S Frankem si fakt nevyberete.

Jenže dneska prostě nemůžu lítat po lese a hledat ho v každým keři, možná sem si ty berle měl vzít. "Frankůůů!! Vyléézzz! Mám v prdeli nohůů! Skákat po lese fakt nebudu, broukůů" hmm, schválně, jestli vyleze… Sedl jsem si na pažez a čekal. No nic.. "Frankůů!! Děleeej!" proč se musí pořád chovat jako dítě?? Ááá nepochopím..

O 2hodiny pozdíš
Kuwa.. tak kde je? Noha mě bolí, prdel mám přesezenou a Frank tu není, aby mě utěšoval…

Ráno
Vrrr….debilní budík. Dneska to teda stálo za něco… Frank se prostě neobjevil. Ještě štěstí, že chodím na tu univerzitu, jinak bych celej den řešil jenom to, proč se neobjevil. Mno nič, největší čas se začít chystat do školy. Můj první (druhý) školní den.

Eh, ta univerzita je fakt velká. A má nejmíň milion schodů a k tomu všemu bez výtahu. Před vchodem jsem si vzpomněl na to, že bych měl přejít práh pravou nohou (doufám, že to má bejt pravou xD). Jenže to je zrovna ta debilní, hold budu mít smůlu a překročil jsem levou. Ve škole se to hemžilo studenty, většinou byli mladší než já, ani se nedivím, prostě jsem neměl čekat 2roky. Ještě štěstí, že naše třída je jen o patro výš.

Když jsem vešel do třídy, všechna místa byla obsazená až na jedno, v první lavici. Seděla tam jakási černovlasá holka, ruky pokérovaný a rudě zmalovaný rty. Pstě náká punkerka bo co. Teď se jí zeptám, jestli si můžu sednout vedle ní a rovnou mě vyfuckuje a ještě si bude myslet, jak je drsná, že setřela invalidu. "Eh, hej sorry že otravuju, ale můžu si přisednout? Nikde už není místo…" ta osobě se na mě jenom otočila a zadívala. "Jo, klidně, mimochodem já jsem Lindsey, ale říkej mě Lyn-Z." "Tak dík. Já jsem Gerard.. ale říkej mě Gerard.." ??? co sem to vyvalil?? Panebože, teď se mě totálně vysměje.. hmm, tak ne, jen se zasmála "Hmm, pán je ftipálek xD" háá, tak to jo.. si myslí, že to bylo z prdele… good teda. "Řekla bych, že letos se teda nudit nebudu.. už tu jsem 3.rokem, dřív jsem ale chodívala na hudebnictví, trochu umím na bassu, ale ňák jsem cítila, že to není ono. A v té minulé třídě jsem měla, vlastně ještě mám jednoho good kámoša… tak by jsme se i my mohli nák víc bavit…" no tak jestli ten její svůdnický pohled znamená, že se se mnou chce jenom bavit…

Už asi vím, o čem Frank mluvil.. "Mno tak KÁMOŠI se hodí vždycky.." doufám, že můj důraz na 3.slovo pochopila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - - | 1. ledna 2008 v 18:12 | Reagovat

jÁ CHCI OKAMŽITĚ POKŘÁČKO NEBO TO TADY NEVYDRŽIM.NECHCE GERARD CHODIT K NÁM NA ŠKOLU?HNED BYCH TO BRALA :)

2 awwww awwww | 1. ledna 2008 v 22:30 | Reagovat

-: tak zkus chodit do new yorku na univerzitu xD a joo porkáčko bude zitra...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama