HOPELESS BOY part 6.

2. ledna 2008 v 7:06 | awwww |  => STORIES <=
je to trochu kratší...snád neva x) ...a ted si du uvařit kafé, ptže fakt nejsu zvyklá o prázdninách vstávat v 6:00, ještě k tomu, když jsem usnula ve 3... já sem napsala JSEM, aj když tohle není povídka? a doprdele xD ... nwm esi se to bude líbit... páč já mám ty svoe názory podle nálady.. většinou to vychází tak, že když to smolím do sešitu, tak su tím nadšená-přeháním xD a když to opisuju, tak se mě to nelíbí... už jenom ten styl moeho psaní.... a zase.. stará otřepaná fráze, která je skoro na všech blogách s FF-stories. Pište komenty... xD čawww


"Takže ty máš holku, že?" zeptala se mě s vážnou tváří. Ale co teď? Nemůžu na ni vyvalit, že jsem gay a že mám Franka.. Co když bude vyzvídat a já jí budu muset říct o tom, že znám Feeho jen ze snu? Nwm proč, ale prostě sem se před Lyn nechtěl ztrapnit. "Hm…Mno mám.." "Holku?" " a co si myslíš, že jsem gay, nebo co?" "Eh… mno samozřejmě že ne… já jen, že v New Yorku nikdy nic nevíš, dokud se nezeptáš." Zadívala se mě do očí.. ale tak nějak zvláštně….smutně?? ale proč, však jsem jí řekl, že gay nejsem, tudíž má větší šancu..

Do třídy přišel učitel, takže naše konverzace zamrzla. I když jsem se zeptal, jen striktně odpověděla. Netušil jsem, že drsný holky maj respekt k autoritám. Navíc malý přestávky tu sou opravdu malý, takže nestihnem moc pokecat. Další hodinu jsme měli výtvarku. To už se Lyn chtěla bavit, ale nemohl jsem já. Když něco kreslím, věnuju tomu plnou pozornost a prostě nic jinýho nějak nestíhám vnímat.

Zvoní na velkou přestávku. A já jí ani nevyužiju, protože než bych se někam dokulhal, zas by zazvonilo. Za to Lyn se mě omluvila, prej musí za tím jejím kámošem. Tak jsem jen tak seděl a prohlížel si mou Etniesku (pozn: já sem si nemohla pomoct xD, ty boty pstě žeruuu) než jsem se nadál, Lyn-Z byla zpět a zazvonilo na hodinu.

Zbytek dne probíhal celkem poklidně až nudně. Odpoledne jsem zavolal mámě. Nevím, co jsem čekal, že mě řekne, ale chytl jsem špatnou náladu z toho, že sem v tom mámu nechal samotnou. A taky z toho, že lžu Frankovi a teď vlastně i Lyn-Z. Kdoví, proč sem Franka dneska nepotkal? Co když se mu něco stalo?? Začal jsem si vybalovat a uklízet věci. S nohou v dlaze to šlo těžko, ale o půlnoci jsem mou práci skončil a výsledek… se mě líbil obroooovsky.

Lehl jsem si na gauč a zapl Tv. Ha, co se dalo čekat, nic tam není. Jenom na MTv dávaj Top10 videoklipů a křepčí tam náká borka s deštníkem. Takže taky nie. Asi si koupím DVD. Joo, to bude…..chróóó….pšííí….. xD

Už zase v lese.. a já debil si zase nevzal berle! Hej dobré, tam je Frank a…. brečí?? "Co je brouku?" přiskákal jsem k němu a chtěl ho obejmout, než jsem to však stačil udělat, odstrčil mě. "No tak řekni, co se stalo, baby? A proč si tu včera nebyl??" otočil se na mě a utřel si slzy. "Ty jsi do toho New Yorku stejně jel, že?" díval se na mě těma svýma velkýma uslzenýma očima. Ale….odkud to ví??
"J-jak víš, že jsem v New Yorku??" oops..asi sem to neměl říct tak okatě. "Hmm.. takže ty na tu univerzitu doopravdy chodíš… A já ti věřil, Gerarde! A ty jsi mě lhal. Já ti věřil. Věřil jsem, že nejsem na světě jediný, kdo má problémy. Věřil jsem, že když budu mít špatnou náladu, ty mě z ní dostaneš. Věřil jsem..že to bude vzájemné. Ale ty..vykašlal ses na mě. Nezáleží ti na mě, protože mě znáš jenom ze snu. Jsem pro tebe jenom hračka!! A ještě navíc… navíc se dozvím, že máš holku! Proč?? Proč si mě to udělal?? Hm? Tak řekni kurva, Gerarde, proč? Jmenuješ se vlastně Gerard?? Já jsem tě miloval… Ale ty… asi ne!" tohle je kurva zlý.

Utírám si slzy a hlasitě vzlykám.. Kurva, proč já Franka neposlechl? Vždyť já ho miluju! A co to říká o nákej holce? "Franku, co to říkáš? Vždytˇjá tě miluju! Miluju tě nadevše! Franku…kde jsi přišel na to, že jsem v New Yorku a ne doma? A kde jsi přišel na to, že mám holku a nemiluju tě? Franku, zlato, dyť já miluju jedině, JEDINĚ, tebe!!" sakra, vždyť já ho miluju, co jančí?? Jen se na mě dívá. Smutně a pohrdavě zároveň.

Odfrkl si. "Gerarde, myslel jsem, že seš větší kapacita. Věřil jsem ti, jako nikomu jinýmu. Tys to zničil. Mezi náma je konec. Říkal jsem ti to. Pokud pojedeš do New Yorku, skončím to buď já teď, nepo ty pozdíš. Bolí to Gee, ale…už ti nebudu kazit štěstí. První se odnauč lhát, potom si najdeš určitě někoho, kdo si tě zaslouží. Možná je to ta, s kterou chodíš. A ty si v New Yorku. Už se ti o mě nebude zdát. Nikdy." Otočil se a utíkal. Pryč. Do neznáma.

Já jsem jenom stál a díval se, jak má jediná láska mizí ve tmě a stává se minulostí. Nemohl jsem nic dělat. Nešlo to. Za tohle se budu nenávidět do konce svého života.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bloody Kisses Bloody Kisses | 2. ledna 2008 v 12:18 | Reagovat

do puče.... dievča pohni! Fee je ten "tajuplný" kamarát od Lyn-z... toe jasné. Kedy bude pokračovanie? už sa neviem dočkať. Frank pôsobí (aspoň na mňa (v story)) trocha čo ja viem... prehnane...? ae toe naschvál..... POKRAČOVANIE!!!!

2 - - | 2. ledna 2008 v 17:43 | Reagovat

souhlasim s Bloody Kisses,pokrááááááčkoo!

3 - - | 2. ledna 2008 v 17:44 | Reagovat

souhlasim s Bloody Kisses,pokrááááááčkoo!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama